Összesen 350 hallgató szerzett oklevelet a tavaszi félévben a Debreceni Egyetem Informatikai Karán. A csütörtöki diplomaosztó ünnepségen Hajdu András dékán hangsúlyozta, hogy a kihívásokkal teli és a mesterséges intelligencia által formálódó világban minden eddiginél nagyobb szükség van arra a tudásra, amivel a karon végzett fiatal szakemberek rendelkeznek.